مجموعه ماشین سازی مختاری در سال 1387 با آگاه شدن از خلاء دستگاه تصفیه بخار اسید در صنعت، شروع به تحقیقات نموده و در سال 1389 موفق به ساخت دستگاهی با مکانیزم کاملاً متفاوت با آنچه در جهان بود و با حجم چهل برابر کوچکتر از نوع خارجی با همان کاربرد، گردید. که در سال 1390 موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع و گواهی مرکز پژوهش ها و تائیدیه دانشگاه صنعتی اصفهان، مبنی بر متفاوت بودن مکانیزم دستگاه با آخرین متد ساخته شده در سال 2008 و 2010 در جهان گردید.

 

در سال 1395 با استفاده از تجربیات هشت سال گذشته موفق به ساخت مکانیزم کامل تری گردید که منتهی به ثبت اختراع دیگری گردید.

دستگاه مذکور پس از استفاده از تست دوام و بهینه سازی های چندین ساله به دلیل اهمیت و الزام سلامت کامل دستگاه در پایان خط تولید، و این که در صورت خرابی و توقف، خط تولید را متوقف می کند، کاملاً نظامی سازی شده، مکانیزه ، و مجهز به سیستم های کنترل خودکار گردیده و تمامی احتمالات اضطراری در آن پیش بینی شده است.

 

در صورت رعایت دستورات سازنده، PH خروجی دستگاه همیشه روی عدد 7 و فاقد گازهای آلاینده زیست محیطی می باشد.

 

 

اکنون مفتخریم که در راستای حفظ محیط زیست و سلامت انسان قدمی هرچند کوچک برداشته و موفق شدیم با استفاده از یازده سال تجربه توأم با تحقیقات و بهینه سازی دائم به عنوان اولین سازنده تخصصی ، دارای حداقل مجوزها و دو ثبت اختراع، دستگاهی کاربردی و صنعتی سازی شده با مکانیزم کاملاً منحصر به فرد در جهان، ارائه دهیم.

از محسنات این دستگاه تیتر گاز با گاز که بهترین نوع تیتر و تصفیه می باشد.

 

حجم کم تنها دو متر مکعبی( یک چهلم حجم نوع خارجی با همان کارایی)

 

مصرف انرژی بسیار ناچیز (2Kw)

 

عدم نیاز به هرگونه شستشو و تعویض فیلتر

 

کنترل های خودکار

 

آپشن کنترل، نمایش و هشدار PH خروجی و PH محلول

 

سیستم های هشداردهنده مختلف

 

سیستم اضطراری که به هردلیل دستگاه دچار اشکال گردد وارد عمل شده و وظیفه خروج دود را تا رفع عیب به عهده می گیرد.

 

سیستم اضطراری بلند مدت که درصورت خرابی موتور و یا سیستم مکانیک دستگاه را با راندمان شصت درصدی به کار می گیرد تا رفع عیب گردد.

 

ده سال تست دوام و رفع تمامی معایب پیش بینی نشده به بهترین شکل ممکن

 

 

کاربردهای دیگر دستگاه:

 

این دستگاه می‌تواند مشکلات آلایندگی بسیاری از کارخانجات را حل نموده و قابلیت نصب در کارخانه های بزرگ دارای بخار اسید و آلاینده های دیگر را دارا می‌باشد .
کارخانه هایی همچون تولید باطری، تولید کود شیمیایی، صنایع نظامی، نفت و گاز، پتروشیمی، کاشی، صنایع شیمیایی و دارویی، موکت و سایر مواردی که بخار حاصل از اسید و مواد و غبارهای آلاینده در محیط متصاعد می‌کنند .

 

با تغییر ماده شیمیایی مصرفی و تغییرات جزئی در آن، دستگاه قابلیت دریافت دود، بو و مقدار زیادی از گازها و مواد و غبارهای سمی را دارا می باشد.

 

0/5 (0 نظر)